LENNE LASTE KOMBINESOON 45G JOHAN 21218*6572

58.93 £

Tax free: 49.10 £

Suurus Puhasta
Qty

Mugav ja ilmastikukindel kombinesoon sobib lastele, kes armastavad õues palju liikuda ning ei pelga märga ilma. ActivePlus kangas kaitseb vihma ja tuule eest ning õhem vatiinvooder lisab soojust jahedama temperatuuri puhul. Teibitud alaosa õmblused aitavad lapse riietel kuivaks jääda ka suuremas mänguhoos. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Reguleeritavad ja eemaldatavad jalakummid hoiavad sääreosa kindlalt jalanõu peal. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal.

Toote ülaosa Active ning alaosa ActivePlus kangast. Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda.
Veepidavus: veesamba kõrgus 10000 mm
Hingavus: auru läbilaskvus 10000 g/m2/24h
Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s
Vee hülgavus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+15°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine

Aas helkuri kinnitamiseks.

Stopperiga reguleeritav vöökoht on suurepärane viis piha rõhutamiseks või suure suuruse puhul tootele kuju andmiseks.
Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.

Lisainformatsioon

Suurus

98, 104, 110, 122

Tootekood: 21218-6572 Kategooriad: , ,
Ale!
EUR Euro
GBP Naelsterling