ILMASTIKUKINDEL POISTE KEVADKOMBINESOON DUDDY

37.45 

Tax free: 31.21 

Suurus Puhasta
Qty

Ilmastikukindel kombekas sobib hästi nii lasteaia hoovis tegutsemiseks kui ka vihmasel päeval mänguväljaku nautimiseks. Trükikangas peidab väiksemad plekid ning näeb hea välja ka peale porist ilma. Kombinesooni ülaosas kasutatud Active ja alaosa ActivePlus kangad tagavad maksimaalse mugavuse igal ajal, kuna neid iseloomustab kõrge veekindlus ning hingavus. Teibitud alaosa õmblused parandavad veelgi riietuse vetthülgavaid omadusi. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal.

Toote ülaosa Active ning alaosa ActivePlus kangast. Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niisukusel aurustuda.
Veepidavus: veesamba kõrgus 5000/10000 mm
Hingavus: auru läbilaskvus 5000/10000 g/m2/24h Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s
Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.
Aas helkuri kinnitamiseks.

Lisainformatsioon

Kollektsioon

Lenne Spring

Suurus

80

Tootekood: 21205-6572 Kategooriad: , ,
Ale!
EUR Euro