LENNE TÜDRUKUTE KOMBINESOON 45G HANNAH 21219*6105

69.90 

Tax free: 58.25 

Suurus Puhasta
Qty

Kevadkombinesoon on ilmastikukindel ja sobib hästi nii lasteaia hoovis tegutsemiseks kui ka porisemate päevade nautimiseks. Kombinesooni ülaosas kasutatud Active ning alaosa ActivePlus kangad tagavad maksimaalse mugavuse igal ajal, kuna neid iseloomustab kõrge veekindlus ja hingavus. Tumedam alumine pool aitab vähendada tülikaid pesukordi, kuna peidab väiksemad plekid ning kombekas näeb hea välja ka peale porist päeva. Teibitud alaosa õmblused aitavad lapse riietel kuivaks jääda ka suuremas mänguhoos. Veekindla pinnakattega kangas kaitseb tuule ja vihma eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist säilitades oma algsed omadused. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal.

Toote ülaosa Active ning alaosa ActivePlus kangast. Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niisukusel aurustuda.
Veepidavus: veesamba kõrgus 5000/10000 mm
Hingavus: auru läbilaskvus 5000/10000 g/m2/24h
Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s
Vee hülgavus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine

Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.
Aas helkuri kinnitamiseks.

Lisainformatsioon

Kollektsioon

Lenne Spring

Suurus

116

Tootekood: 21219-6105 Kategooriad: , ,
Ale!
EUR Euro