LENNE TÜDRUKUTE PARKA 45G BERTA 21264*229

52.45 

Tax free: 43.71 

Suurus Puhasta
Qty

Pikk parka ilmastikukindlast ActivePlus kangast on suurepärane üleriie nii kooli, teatrisse kui sõpradega välja minekuks. Stopperiga reguleeritav keskosa rõhutab naiselikku figuuri ning võimaldab kasvamisel rõivast kandjaga kohandada. Universaalne lõige sobib suurepäraselt nii teksapükste kui kleidiga. Tänu tugevast kangast kõrgele kaelusele ja ilmastikukindlale kapuutsile jääb hoolikalt sätitud välimus laitmatuks ka tugevamate tormituulte või vihmahoogude korral. Varrukaid on võimalik reguleerida trukkide abil.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda.
Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm
Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h
Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s
Vee hülgavus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.

Lisainformatsioon

Kollektsioon

Lenne Spring

Suurus

140

Tootekood: 21264-229 Kategooriad: , ,
Ale!
EUR Euro