MERIINOVOODRIGA SOFTSHELL JOPE DEVLIN

46.45 

Tax free: 38.71 

Suurus Puhasta
Qty

Soe ja hingav meriinovillane vooder aitab säilitada parimat temperatuuri, hoides sooja ning aidates samal ajal vältida higistamist.

Mugav ja pehme SoftShell kangas hoiab eemal külma, tuule ja vihma, pakkudes samal ajal lapsele maksimaalset liikumisvabadust. Kerge sportliku lõikega jope sobib ideaalselt vaba aja veetmiseks või kooli. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis teevad lapse nähtavaks ka pimedal ajal.

Softshell 10 000/10 000 kangas – veekindel, vetthülgav, hingav, tuulekindel
Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm
Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h
Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s
Vee hülgavus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
Lenne meriinovillane vooder ei sisalda kahjulikke aineid ja on tähistatud sertifitseeritud kvaliteedimärgisega. Meriinovill on elastne ning sobib aastaringseks kandmiseks. Soe ja hingav meriinovill aitab säilitada lapse keha jaoks parimat temperatuuri, pakkudes sooja ning aidates vältida higistamist. Meriinovilla on kerge hooldada, sest see ei vaja sagedast pesu.

 

Lisainformatsioon

Kollektsioon

Lenne Spring

Suurus

152

Tootekood: 21262-679 Kategooriad: , , ,
Ale!
EUR Euro